פלילי

משרדנו מתמחה במשפט הפלילי והינו מחלקה נפרדת משאר עיסוקי המשרד, מחלקה זו עוסקת בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות פליליות מעבירות קלות עד לחמורות ביותר.

מתמחים בייצוג חשודים ונאשמים שהינם אנשים נורמטיביים, אנשי ציבור , ידוענים, ללא עבר פלילי, וכן בייצוג אנשי עסקים ובעלי משלח יד חופשי וכמובן בעלי עבר פלילי עשיר.

עוה”ד יוסי קטש הינו מומחה במשפט פלילי ומתמחה בניהול ההליך המשפטי וליווי מייעוץ לפני החקירה ועד לליווי משפטים מורכבים, ולכן לניסיון של שנים בתחום זה יש חשיבות מכרעת ואף משמש סגן יו”ר הפורום הפלילי הארצית בלשכת עורכי הדין בישראל.

עו”ד פלילי יוסי קטש ועו”ד יעקב בדור  קיים ניסיון רחב והם מביאים איתם אינטגרטיבית בצורה שקולה וחכמה בהתייחס לכל מקרה לגופו.

עוה”ד יעקב בדור הינו אחד מעורכי הדין המובילים בישראל ולא בכדי נבחר ע”י המגזין “בית המשפט” לאחד מעשרים השופטים ועורכי הדין המובילים בישראל בשנת 2019 .

עוה”ד יעקב בדור הינו מעורכי הדין המובילים בלשכת עורכי הדין והינו יו”ר של מגוון רחב של וועדות בלשכת עורכי הדין בישראל ואין ספור פעילויות למען הקהילה ומוביל את המאבק להסדרת השימוש בקאנביס רפואי בלשכת עורכי הדין ובעל ניסיון של ניהול תיקים במשך כ- 20 שנה !   

משרדנו מתמחה בניהול תיקים פליליים, כגון: עבירות סמים (שימוש, סחר, יבוא), עבירות מין (אונס, מעשה סדום ומעשה מגונה), עבירות של פגיעה בסדרי המשטר והחברה (המרדה, זנות, משחקים אסורים, הגרלות והימורים), עבירות שוחד, עבירות אלימות (אלימות במשפחה, תקיפה), עבירות של פגיעה ברכוש (גניבה, פריצה, שוד), עבירות צווארון לבן ועבירות פליליות נוספות.

בחירת עורך דין שייצג אתכם קיימת חשיבות מכרעת , קריטית ודרמטית על ההליך הפלילי המתנהל כנגדכם, המצוקה אליה נקלעתם דורשת טיפול יסודי, מקצועי ואנושי ואין תחליף לניסיון הנצבר עקב שנים של ליווי וייצוג משפטי בתחומים השונים.

עברו של עוה”ד יוסי קטש במשטרה ובתביעה וניהול תיקי חקירה מורכבים מביא אותו להכרה כיצד פועלת המערכת המשפטית/משטרתית בכול הרמות, כיצד יש לגשת לטיפול בתיק, בנייה נכונה של ההליך המשפטי משלב הייעוץ לפני חקירה ועד לסיום ההליך המשפטי.

לעורכי הדין קטש ובדור יש את היכולת להקשיב ללקוח, להתחבר למצוקתו יחד עם שיקול דעת רחב ורציונל נקיים וחפים מאמוציות וכן יכולת לנהל את התיק לידי קבלת החלטות / הכרעות אופטימליות עבור לקוחותינו.

משרדנו מלווה לקוחות לאורך כל ההליך הפלילי, משלב החשדות והכנה לחקירה במשטרה, ועד שלבי המעצר והמשפט. כמו כן, הייצוג הינו בכל הערכאות המשפטיות, מבית המשפט השלום ועד בית המשפט המחוזי ובית המשפט העליון.

“האני מאמין” של משרדנו הוא מתן דגש על ייצוג מקצועי, אישי ודיסקרטי והכי חשוב לניסיון רב השנים אותו צברנו במהלך השנים יש חשיבות מכרעת וקריטית.

ישנה חשיבות קריטית להתחברות לעורכי דין בעלי ראיה רחבה אשר ידאגו לבנות מענה מוכוון מטרה ומדויק של ההליך דיוני ההוכחות בפרט, וניהולו של התיק עד להשגת גזר הדין הטוב ביותר האפשרי בתנאי המציאות המשפטית/הנסיבתית בכלל וכמובן בשקיפות מול הלקוח תוך הסבר ברור של מצבו המשפטי ונעשה הכול אבל באמת הכול על מנת לביאו לתוצאה המשפטית הטובה ביותר בנסיבות המקרה.

למעשה הבסיס להצלחה היא בניה של אסטרטגיה משפטית כוללת לאירוע הפלילי, משרדנו חרט על דגלו ללוות ולייצג את הלקוח לכל אורך הדרך במסירות ובנאמנות, עד אשר מתקבלת התוצאה המשפטיות הטובה ביותר.

הדרך הטובה ביותר היא באמצעות אסטרטגיה מותאמת אישית ומנצחת המותאמת לכל לקוח על פי נסיבותיו והכי חשוב זמינים 24/7 .

Open chat
דילוג לתוכן